KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurulduğu günden bu yana çalışmalarında kalite ve en uygun fiyat standardını sağlamış, bu sayede sektörde en güvenilir ayakkabı taban imalat’ı firmalarının arasında değişmez yerini almıştır. Ürün çeşitliliğini artırarak, hızlı çözümler üreterek, rekabetçi bir ortam yaratarak bağlı bulunduğu sektörün kalite çıtasını daima yükseltmektir.
Kurulun 2016 yılı ilk toplantısında alınan karar gereği, Kurul içinden belirlenen temsilcilerden oluşan heyet ilimizde bulunan firmalara yönelik bilgilendirici ziyaretler yapmaya, firmaların görüş ve önerilerinin içereceği anketler doldurmaya, Kamu destekleri hakkında firmalara bilgiler vermeye devam etmektedir.

Kamu – Üniversite – Sanayi İşbirliği çalışmaları ve Kurul kararları kapsamında, Kurul içinden seçilen İl Müdürümüz Mürsel Kuloğlu, KÜSİ Amasya İl Temsilcisi Doç. Dr. Arif Gök, KOSGEB Amasya Müdürü Bayram Ali Kukuş ve İŞKUR İl Müdürlüğü temsilcisi Ahmet Arslan' dan oluşan heyet; Egemen Ayakkabı taban San.A.Ş. 18 Ağustos 2016 tarihinde Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği kapsamında temas ve ziyaret gerçekleştirerek görüş alış verişinde bulundu